Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: besim 16 Nën 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
jap banes me qira 3 dhomshe 2 banjo korridor dhe teras banesa gjindet ne katin e 2 afer shkolles zenel hajdini ne prishtin hymja esht veq e veq

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim