Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: bregu I diellit 05 Maj 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne bregun e diellit te ambullanta. Ka sallonin me kuzhine dhe dhomen e fjetjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim