Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: x 10 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen afer xhamis se llapit me hyrje te veqant dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim