Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: zeneli 02 Mar 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen e spitalit afr postes banesa eshte e re
ka siprfaqe 85 m2 dhe ka dy dhoma gjumi kuzhin me sallon banjo
1 ballkon kuzhinen e ka moderne me enelarse shporeti me pllak me dy furra
Banesa ka 6 shtretr lavatriqe etj ,....kontakti 044117441 pas ores 18.00
qmimi sipas marveshes...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim