Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Drita 29 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne lagjen blloku i pare i banimit (mrapa gjimnazit "Sami Frasheri").

Banesa eshte ne katin e trete, 90 m2 dhe ka sallonin me kuzhine, dy dhoma gjumi,

Banjo dhe terase 20m2 extra.

Poashtu ka nxemje qendrore me rryme, rezervar te ujit etj....

..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim