Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Joni 09 Mar 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen Prishtine -F,Kosove afer interexit.Posedon dhomen e dites me kuzhine,dhomen e fjetjes,koridorin ,banjon dhe terasen.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim