Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Joni 11 Mar 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila ndodhet ne rrugen Prishtine -F.Kosove (afer Interexit) Eshte komplet e mobiluar dhe posedon dhomen e dites me kuzhine,dhomen e gjumit,kuzhinen,koridorin,banjon dhe terasen,Ndodhet ne katin e VI (Lifti punon).Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim