Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: GEZIM 14 Mar 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

660 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne qender te kryeqytetit, kati IV, sip. 104 m. Te mobiluar.
Objekti eshte 24h nen vezhgim te kamerave, interfon, 24h uje, shkallet dhe dritat emergjente, ashensor, parking privat nentokesor kabllovik etj. Pastrimi general i objektit behet tre here ne jave .
Qasja ne objekt behet vetem permes karteles.(per hyrje-dalje, ashensor dhe parking )
Banesa ka tri dhoma gjumi, sallonin me kuzhine, dy banjo, nje ballkon dhe nje shpajz..
Ka izolim te shkelqyeshem, nxemje qendrore, kondicioner, roleta te aluminit, tv-kabllor, wi-fi, antene satelitore, uje 24 h etj…
Cmimi i qerase i negociueshem.
Mund te me kontaktoni cdo dite ne 044 122 250 dhe viber +37744122250…
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim