Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: leta 11 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJE BANESE ME QERA TE QENDRA TREGTARE NE BREG TE DJELLITE BANESA ESHTE NE KATINE E 2 DHE KA DY DHOMA GJUMIN NJE SALLON ME KUZHINE BANJO KORIDORE DHE TERASE TE MADHE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim