Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: asllan 14 Pri 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera gjindet te parku i qytetit-Teatri Dodona.Kati i 1 ka sallon,kuzhin,banjo,koridor dhe ballkon.Per me shum info.tel.044258681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim