Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Bajram 09 Gsh 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoi bansse me qera - podrum i renkvuar ne Ulpiane C 3. Banesa sshte e mobiluar, ka 4 kauqa.Ka tv, internet, frigorifer dhe gjertat tjera te nevijshme.
Çmimi 50 euro per person.
tel. kontaktues: +38649167821
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim