Banese me qera ne Prishtine-Qafa-Qender-90m2 - 2..

Shitet nga: Saranda 31 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ipet me qira ne lagjen Qafa-Qender-Prishtine dhe posedon 90 m2 dhe Komplet e Mobiliuar.
Banesa gjendet ne katin e 9, por ne funksion jane çdo kohë 2 Lifta, të cilët mirrembahen vazhdimisht nga Kompani e caktuar.

- Renditja -
Sallon i madh ndenje veqmas

2 Dhoma te medha Gjumi Veqmas
Kuzhine veqmas( e kompletuar me Tavoline ngrenje dhe pajisjet tjera)
Koridor veqmas dhe hyrje neper dhoma.
Ballkon te madh veqmas( Ballkoni ka dalje direkt ne sallon dhe njeren dhome gjumi)
2 tolilete ( njera me tush kabine dhe tjetra pajisje tjera)
Cmimi ekonomik 250 Euro.
Kjo banese paraprakisht ipet per familjare dhe studente(femra).
Por mund te negociojme edhe me studentë(meshkuj por me nje depozit solid prej 50Eurosh).
Info;049 638 932.
Shih Fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim