Banese me qera ne Prishtine mbrapa teatrit

Shitet nga: Sead Zekolli 23 Qer 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Japë banesen me qira ne rrugen shaban polluzha kati ll mbrapa teatrit kombetar , banesa eshte e mobiluar dhe e rregulluar mirë si dhe ka nje tarrac afer 15 m gje qe i garanton banuesit qendrim te rehatshem ...


Banes , banesë , qera , qira , prishtinë , nderkombetar , ndërkombëtarë , banesa ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim