Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Valon 07 Shk 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera,banesa gjendet 100 metra larg universitetit Iliria,banesa posedon 2 dhoma gjumi,sallonin me kuzhin,nje shpajz,banjon si dhe koridorin.
Banesa posedon te gjitha orendit për banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim