Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: GEZIM 16 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QERA NE QENDER RR. BAJRAM KELMENDI KATI IV. SIP. 104 M. E MOBILUAR.
OBJEKTI ESHTE NEN PERCJELLJE 24 H TE KAMERAVE, 24 H UJE, SHKALLET EMERGJENTE, ASHENSORIN DHE PARKINGUN NENTOKESOR.
PASTRIMI GJENERAL I OBJEKTIT BEHET TRE HERE NE JAVE PERMES KOMPANISE...
QASJA NE KETE OBJEKT BEHET VETEM PERMES KARTELES (PER HYRJE-DALJE, ASHENSOR DHE PARKING).
BANESA KA TRI DHOMA GJUMI, SALLONIN ME KUZHINE, DY BANJO, NJE BALLKON DHE NJE SHPAJZ.
UJE 24 h, NXEMJE QENDRORE, KONDICIONER, ROLETA TE ALUMINIT, TV-KABLLOR DHE INTERNET, WI-FI, ANTENE SATELITORE, ETJ,
CDO GJE DY MIN. KEMBE: PARKU, SHESHET, TEATRI, TREGU ME SUPERMARKETE TE NDRYSHME, KAFETERITE, POSTA DHE BANKAT ETJ...
CMIMI I QERASE ESHTE I NEGOCIUESHEM...
MUND TE ME KONTAKTONI EDHE NE VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim