Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: egzon 17 Shk 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne rrugen kryesore prishtine-fushe kosov,banesa posedon dy dhoma gjumi,sallon,kuzhin,banjo dhe teras esht ne katin e dyt te nderteses afer interexit te petrol kompania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim