Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: muhamet 21 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qyra kodren e trimave,Vetem per familjar,banesa eshte e mobilume,ka dy dhoma gjumi,sallon,kuzhin,banjo,koridor dhe 3 ballkona per me shum thirni ne te.044 240 993 ose 049 240 993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim