Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: mati1 25 Shk 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 3 dhomeshe ne katin e 3 e cila ka renditjen sallon, dy dhoma fjetje , banjo koridor dhe ballkon, ka parking jashte dhe ne podrum. Plotson te gjitha kushtet per banim te rehatshem dhe komod, eshte ndertim i ri dhe mire e rregulluar gjendet tek objekti i ADK-se, qmimi eshte real 250 euro muaji. Falemnderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim