Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Arif 25 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
-Leshoj banes me qira banesa gjindet ne Breg te diellit perball ambullantes ne katin e par ka afer shkollen fillore ismail qemali qendren tregtare etj,Banesa ka nxemje qendrore 24h me termokos e pershtatshme per banim si dhe per ordonanc

-Baneses i mungoj vetem kaqat

-Banesa ka kete renditje : Dhome dite koridod kuzhinen banjon dhe terrasen

-Banesa leshohet me qira per nje kohe te gjat

-Qmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim