Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Arbenita Mazreku 25 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Kerkoje urgjentisht (4) cimere ne banes.
Banesa gjindet perball ministrise se arsimit, posht gjindet richo dhe fellini ne anen e djatht.
Te interesuarat te lajmerohen ne numrin e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim