Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Muharrem 28 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera lagjja "bregu i diellit"afer furres qerimi 1.Banesa ka dhome gjumi sallon,kuzhine,shpaiz dhe wc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim