Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Beni 28 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira, e cila gjendet te tregu ne Ulpiane,me saktesisht afer ish "MOZART-I" tani "UNIVERS-I".Eshte ne katin e pare,perbehet nga dy dhoma,ne njërën prej dhomave ne kënd ka kuzhinën e kompletuar dhe mire e mobiluar. E pershtatshme per banim komod te ndonje qifti,por mund te shfrytezohet edhe si ZYRE ose ORDINANCE MJEKSORE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim