Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: BANESA 01 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera, për ndërkombëtarë e cila gjindet në lagjen Bregu I dielli, rr. Vëllezërit Gërvalla. te banesat ngjyrë hiri, Prishtinë.
Bnesa posedon parking të mjaftueshëm për vetura, hapsira të gjelbëruara, si dhe këndin e lodrave për fëmijë + Fusha Sportive.

Banesa gjindet në katin e parë, me pamje nga Lindja.

Renditja e baneses:
1 Sallon + Kuzhina
1 Dhomë gjumi
1 Ballkon
1 Banjo
1 koridor

Banesa lëshohet me qera për ndërkombëtarët, nga dt. 01.04.2015.
Mund të na kontaktoni çdo ditë nga ora 12:00.
Numrat kontaktues:
044/906-154
044/542-146
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim