Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: eri 02 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira banesa supermoderne, e mobiluar me 3 dhoma (salon te madh te veqante, kuzhine te veqante), dhome gjumi, ballkon me pamje nga Sheshi dhe e gatshme per banim menjehere. Banesa eshte ne lokacion te jashtezakonshem, te Slloveniasporti, me pamje ne rruge kryesore dhe vetem 100 metra nga Fakulteti Ekonomik, Juridik, Edukimit, Filozofik dhe 100m nga sheshi Nene Tereza.

Banesa eshte e mobiluar komplet me te gjitha gjerat e nevojshme dhe ofron komoditet te larte me cmim shume te volitshem(negociohet).

Banesa mund te shikohet cdo dite ne marreveshje dhe termin te caktuar. Per kontakt lajmerohuni ne e mailin eribasha@gmail.com ose ne 044666217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim