Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Banesa 03 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qyra ne lagjen kalabrija te banesat e lesnes, gjindet ne katin e par esht komplet e mobiluar
Sallon me kuzhin,dhom gjumi koridor dhe banjo esht mjaft e pershtatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim