Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Driton 04 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj banes me qera ne emshir

Ka dy dhoma gjumi nje sallon,kuzhin,banjo ,dy tarasa dhe parking

Gjéndet afer UBT-s te market Doni

Kati i dyte e mobiluar komplet per familje

Per informata thirr ne 044897290 ose 044256229

Faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim