Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Perparim 05 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Per student dy dhoma nje banjo dhe kuzhine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim