Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Kole Ramaj 07 Mar 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Lagjen Dardani tek Banesat e Solidaritetit perballe Shkolles Fillore Dardania. Banesa ka nje sallon, nje kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim