Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Lorik 13 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 138 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira n prishtine , banesa eshte n tersi e mobiluar dhe funksionale , poseon 3 dhoma gjumi 2 banjo 1 ballkon dhe ni sallon me kuzhine , banesa eshte n katin e pare . objekti posedon 24/7 uje dhe rryme gjithqashtu objekti monitorohet nga kamerat si dhe ka roje , vend parkim i mjaftueshem, lagje e qete
ideale per familje te medha ose nderkombtar

numrat kontaktues /
044 118 933
044 408 537
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim