Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: daut 14 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira te banesat e standartit në bregun e diellit.

Banesa ka kuadraturë 41m².Ka dhomë të fjetjes dhe sallonin me kuzhinë,banjo,dhe ballkon.Banesa është e tëra e mobiluar.Ka ujë 24h dhe nxemje qëndrore.

Objekti Dafina mati 1-bi-4/6-Banesa Nr.4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim