Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Ramadan Ismaili 14 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet 100 metra afer ish Gjykates se Qarkut (Gjykates se Apelit).
Banesa ka 1 dhom te fjetjes 1 dhom dites, bashk me kuzhinen.
Banesa ka banjon dhe shpajzin dhe ballkonin.

ÇMIMI: 200 EURO
Ne konsiderat vijn 1 qift (pa fmije) ose 2 femra ne (mardhenje pune).

INFO: Prej ores 08:00 - 16:00

TEL: 044 124 394
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim