Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Sami 17 Mar 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpian kati perdhes , eshte 45 m2 , banesa ka 2 dhoma , banjo dhe korridor .. Banesa gjender afer Albi market ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim