Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Edmond 19 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana (D4 afer caffe bar "Mozart") . Banesa posedon 2 dhoma dhe 1 banjo , gjendet ne katin e 3 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim