Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: artan 20 Mar 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne Prishtine nen parkun e qytetit .Banesa eshte e mobiluar dhe ka 2 dhoma , gjendet ne katin 2.Qmimi 180 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim