Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Joni 19 Mar 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen e cila ndodhet ne rrugen Prishtine -F.Kosove (afer interexit).Banesa eshte komplet e mobiluar .Posedon dhomen e dites me kuzhine,dhomen e fjetjes,koridor,banjo dhe teras.Uje ka 24 ore.Gjendet ne katin e VI (lifti punon).Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim