Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Ajet Zhegrova 19 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par dhe ka pamje te bukur nga qyteti, ka vend per parking, garazhden, vendlojrash per femij, etj
Banesa posedon

2 Dhoma gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 koridor
1 Banjo
1 Ballkon
1 WC

Per info shte: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim