Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Sokol Elshani 19 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira te banesat e bardha ne Breg te Diellit 2.
Banesa eshte e mobiluar dhe ka 60m2 , 2 dhoma gjumi , kuzhine , banjo , shpajz dhe ballkon. Ka parking te mjaftueshem.
Gjendet ne katin perdhese. Qmimi 200 euro ne muaj.
Per kontakt : 049152181 mundesisht pas ores 17:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim