Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Istret 22 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen tri dhomeshe me ira. Banesa eshte ne lagjen Lakrishte, ndertim i ri , uje 24 0re, lifti me kartel, banesa gjindet ne katin e peste dhe ka sallonin me kuzhine dy dhoma gjumi, banjon, terasen dhe korridorin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim