Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: ismet krasniqi 23 Mar 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira afer Gimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania banesa posdon 2 dhoma koridor kuzhin banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim