Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: besim 23 Mar 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
JAP ME QIRA BANESEN AFER SHKOLLES ZENEL HAJDINI NE PRISHTIN KATI 2 DHE 3 JAN ME QIRA KATAT POSEDOJN 2 DHOMA TE FJETJES KUZHIN 2 BANJO KORRIDOR TERAS HYMJA ESHT VEQ E VEQ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim