Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Ferki Krasniqi 24 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Jap nji kat shtepije meqera,shtepija ka 2 shoma xhumi,kuzhin,banjo,dhe koridorin
qmimi,,me marveshje

Rr,Caraleves Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim