Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Ajet Zhegrova 24 Mar 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Arberia te komuna e re, Banesa gjendet ne katin e par dhe ka pamje te bukur nga qyteti, ka vend per parking, vend lojrash per femij etj

BANESA LESHOHET VETEM PER 1 MUAJ (nga fundi i Marsit deri te fundi i Prillit) ME QMIM 250E.

Banesa posedon

2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per info shtes: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim