Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: egzon 23 Mar 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj komplet katin e dyt me qera ne prishtin tek kompleksi qafa afer rajfajzen bak me saktesisht afer kuzhines popullore prizereni ajo posedon gjithsej tri dhoma gjumi nje banjo dhe nje koridor me nje kuzhin moderne me shporet elektrik frigorifer gjithashtu kati posedon vifi dhe televizor qmimi osht i volitshem kati i posedon gjithsej 5shtreter gjumi 5 ormana per garderob 5tavolina pune si dhe posedon tavolinen e bukes ne koridor rrym dhe uj 24h qmimi esht shum i volitshem 50euro per krevet plus shpenzimet e rrymes duhet paguar kurse berllogin dhe ujin gratis per informata me te hollsishme telefononi ne nr 049/683/108 pronar egzoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim