Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: FADIL CANA 27 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESE ME QIRA TE REKTORATI NE QENDER TE QYTETIT
KATI 4
DY DHOMA TE FJETJES
SALLON ME KUZHINE
BALLKON ME PAMJE NGA BIBLIOTEKA DHE REKTORATI
CMIMI 700 EUR
TEL 044 390 230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim