Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Fatmir 27 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera afer xhamis se llapit me hyrje te veqant dhe e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim