Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Istret 30 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa tri dhomeshe me qira, me perberje prej sallonit me kuzhin dhe dy dhomave te gjumit, banjos, korridorit dhe terases.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim