Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Albert 30 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 118 m2
Komuna: Prishtinë
JAP BANES ME QERA NE RRUGEN MUHARREM FEJZA BLLOKU 3 LAGJJA MATI 1 PRISHTIN 10,000
BANESA GJINDET NE OBJEKTIN C15 /16 KATI TRET BANESA NUMER 13 ME PAMJE NGA JUGU DHE PERENDIMI DHE PERBEHET NGA 1(NJE ) QENDRIM DITOR ME KUZHIN 3 (TRI )DHOMA FJETJEJE 1 (NJE)BANJO ME TOALET 1 (NJE )BALLKON 1 (NJE)TOALET DHE KORIDOR ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME 118.43 M2
KUJDES BANESA GJINDET E PA MOBILUAR TE INTERESUARIT MUNDEN VET ME DESHIREN E TYRE TE MOBILOJN SIPAS DESHIRES BANESA IPET PER NJE KOH TE GJAT KU QIRA MARRSI MUNDET ME MOBILU SI TE DESHIRON NE KOHEN KUR JU MENDONI SI QIRA MARRES TE NDERPRITNI QIRA MARRJEN JUVE ME DESHIRE TUAJ MUNDEMI TI BLEJM MOBILJET SI MAS RUJTJES DHE KUALITETIT QMIMI I QIRAS SIPAS MARVESHJES
JU MUNDENI TE NA TELEFONONO NE NUMRIN E TELEFONIT 0041 79 717 25 38
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim