Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: ismet krasniqi 04 Pri 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qira afer Gjinnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardanija banesa posedon 2 dhoma koridor kuzhin banjo dhe balkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim