Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Fisi 05 Pri 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera kati i 1-re (te Banesat e Standardit) me te gjitha kushtet per banim.
Banesa eshte e mobiluar dhe ka: nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, nje banjo dhe ballkoni.
Ngrohja sigurohet nga Kompania Standard gjithashtu dhe uji i ngrohte. (Rryme dhe uje ka gjate 24h)


Te interesuarit mund te lajmrohen prej ores 8 deri ne oren 20 ne tel/viber: 044 259 751 dhe 044 349 900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim