Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: naim 05 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa e mobikuar dhe e renovuar me qera tenenkalimi, banesa gjendet ne katin e 4 dhe eshte e mobiluar dhe e renovuar tersishte, posedon dhom gjumi, sallon me kuzhin, koeidor, ballkon si dhe banjo me te gjitha elementet e nevojshme, banesa leshohet per qifte ose femra per afat te gjat kohor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim